CRYPTOMASTER

Zajímají tě kryptoměny?
Chtěl bys o nich vědět více?
Chtěl bys do nich investovat?
Chtěl bys vědět jak vše funguje a jak na to?

POKUD TVOJE ODPOVĚD ZNÍ 
ANO

Tak jsi na správném místě 🙂

Něco o službách CRYPTOMASTER

NAŠE PRODUKTY

Online kurzy

Cryptomaster 2.0. a Cryptomaster Easy Tě naučí úplné základy světa kryptoměn. Dozvíš se zde jak kryptoměny fungují. Také Ti zde ukážeme jak uskutečnit svojí první investici, jak si nastavit a používat jednotlivé burzy a také jak si zabezpečit své investice.

Sleduj naší skupinu na Facebooku, Telegramu a náš YouTube kanál

Reference

Absolventi kurzu CryptoMaster a členové našich skupin.

Burzy kryptoměn pro mne byla vždy španělská vesnice a myslel jsem si,že je to jen pro kravaťáky,ale díky Cryptomaster 2.0 kde je vše vysvětleno do detailu, už vím, že to tak není a že i obyčejný člověk se může pohybovat ve vysokých kruzích a plnit si své sny... Vřele doporučuji ...veliké díky.

Zdenek Ivanov⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Svářeč

Už 8 let jsem na mateřské a mám 4 krásné děti. Minulý rok jsem si uvědomila, že se do práce nechci vrátit, a tak jsem začala hledat příležitosti. Bohužel jsem nikdy neměla buňky na nějaký to podnikání. Hledala jsem něco, co bych mohla dělat z domova a dokázalo mě to uživit. Pak jsem narazila na kryptoměny. V kurzu CryptoMaster20 jsem zažila svou první kryptoměnovou krizi a byla to opravdu jízda. Nyní už vím, co dělat, když Bitcoin padá a jak na tom můžu vydělat. Věřím, že do dvou let mi kryptoměny pomohou splnit můj sen. Založit školku pro neočkované děti. CryptoMaster20 pomůže každému, kdo chce něco udělat a přestane se vymlouvat.

Markéta Grusová⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Máma na mateřské

Přesně tohle jsem potřeboval! O kryptoměny se zajímám již delší dobu, ale pořád jsem nevěděl, jak to vše funguje. Díky Pepovi a jeho kurzu CRYPTOMASTER 2.0. mi je vše jasnější. Dneska jsem udělal první Dlouhodobou Investici!!! Díky moc Pepo!

Jiří Nikl⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
Manažer v hotelu Hilton UK

Něco o projektu

Projekt CryptoMaster vznikl na základě vytvoření online kurzu CryptoMaster 2.0., který vytvořil zakladatel tohoto projektu Josef Hoang. Josef se poslední roky věnuje osobnímu rozvoji, který předává dál mezi lidi pomocí seminářů, webinářů a svých videí na YouTube a také se věnuje právě kryptoměnám a dalším investičním příležitostem. Jakmile se lidi naučili pomocí kurzu základy kryptoměn a chtěli začít denně obchodovat nebo dostávat rozbory na kryptoměny, tak se projekt CryptoMaster rozšířil o Signály a skupinu Advanced. Aktuálně se team CryptoMaster skládá z těžařů kryptoměn, denních traderů, dlouhodobých investorů a také lidí co píší naše články a novinky z trhu.  

UPOZORNĚNÍ:

Investování do kryptoměn může být rizikové a proto investuj VŽDY jen tolik, o kolik si můžeš dovolit přijít!

Nejnovější články a novinky

Směnárna Coinbase spouští kryptoměnu Basic Attention Token (BAT)

Jedna z největších světových směnáren pro kryptoměny Coinbase oznámila, že bude brzy možné obchodovat na platformě Coinbase…

Celý článek

Pátá největší burza Bithumb opět otevřela zmrazené účty

Bithumb , jedna z největších jihokorejských krypto burz , opět otevře registraci účtů po měsíčním zmrazení, informovalo o tom dnes místní sdružení médií Yonhap…

Celý článek

Írán zřejmě zruší zákaz kryptoměn

Poslanec pro inovační technologie v Íránské centrální bance, Nasser Hakimi, uvedl, že iránský finanční regulační úřad bude…

Celý článek