Vítej na webu CRYPTOMASTER 
Zajímají tě kryptoměny?
Chceš se o nich dozvědět více?
Chtěl bys do nich investovat?
Pokud ANO, tak jsi na správném místě.

NEUTRÁCEJ - INVESTUJ
10.2.2019 Praha

Celodenní workshop zaměřený na Finanční gramotnost, Pasivní příjmy, Kryptoměny.. Pokud tě zajímá finanční svoboda tak určitě..

Online Kurzy

Nauč se vše potřebné pro nákup Bitcoinu a dalších alternativních coinů. 
V našich kurzech se naučíš úplné základy od vysvětlení co vůbec Bitcoin je, po nákup-prodej a bezpečné uchovávání zakoupených coinů.

Rozbory a tipy na nákupy

Momentálně je na trhu přes 2 tisíce coinů-tokenů a rozbory na jednotlivé projekty můžou zabrat spoustu času. My vám ten čas ušetříme a dáme vám přesné tipy s rozborem o daném projektu. 

Mini kurz zdarma!

Ochutnej naší práci a stáhni si minikurz zdarma. 

O projektu CRYPTOMASTER

Jsme tým nadšenců, kteří věří v budoucnost kryptoměn a blockchainové technologii.
Skládáme se z denních traderů, dlouhodobích investorů a online projektantů.
Všichni jsme naladění na vlně osobního rozvoje a to co jsme se naučili a stále se učíme, chceme předávat dalším lidem.

REFERENCE

Každý z nás se stále učíme a i my jsme se vše museli naučit. Dnes jsme rádi, že vám můžeme předávat naše zkušenosti.

Burzy kryptoměn pro mne byla vždy španělská vesnice a myslel jsem si,že je to jen pro kravaťáky,ale díky Cryptomaster 2.0 kde je vše vysvětleno do detailu, už vím, že to tak není a že i obyčejný člověk se může pohybovat ve vysokých kruzích a plnit si své sny... Vřele doporučuji ...veliké díky.

Zdenek IvanovSvářeč

Už 8 let jsem na mateřské a mám 4 krásné děti. Minulý rok jsem si uvědomila, že se do práce nechci vrátit, a tak jsem začala hledat příležitosti. Bohužel jsem nikdy neměla buňky na nějaký to podnikání. Hledala jsem něco, co bych mohla dělat z domova a dokázalo mě to uživit. Pak jsem narazila na kryptoměny. V kurzu CryptoMaster20 jsem zažila svou první kryptoměnovou krizi a byla to opravdu jízda. Nyní už vím, co dělat, když Bitcoin padá a jak na tom můžu vydělat. Věřím, že do dvou let mi kryptoměny pomohou splnit můj sen. Založit školku pro neočkované děti. CryptoMaster20 pomůže každému, kdo chce něco udělat a přestane se vymlouvat.

Markéta GrusováMatka v domácnosti

Přesně tohle jsem potřeboval! O kryptoměny se zajímám již delší dobu, ale pořád jsem nevěděl, jak to vše funguje. Díky Pepovi a jeho kurzu CRYPTOMASTER 2.0. mi je vše jasnější. Dneska jsem udělal první Dlouhodobou Investici!!! Díky moc Pepo!

Jiří NiklManažer Hotelu Hilton UK

Nejnovější články a novinky

Směnárna Coinbase spouští kryptoměnu Basic Attention Token (BAT)

Jedna z největších světových směnáren pro kryptoměny Coinbase oznámila, že bude brzy možné obchodovat na platformě Coinbase…

Celý článek

Pátá největší burza Bithumb opět otevřela zmrazené účty

Bithumb , jedna z největších jihokorejských krypto burz , opět otevře registraci účtů po měsíčním zmrazení, informovalo o tom dnes místní sdružení médií Yonhap…

Celý článek

Írán zřejmě zruší zákaz kryptoměn

Poslanec pro inovační technologie v Íránské centrální bance, Nasser Hakimi, uvedl, že iránský finanční regulační úřad bude…

Celý článek

Sleduj naší skupinu na Facebooku, Telegramu a náš YouTube kanál

Reference