CRYPTOMASTER 2.0.

— Naučte se základy o Bitcoinu a kryptoměnách 

Kryptoměny mění svět. Investujte do nich dřív, než bude pozdě.

Už jste o Bitcoinu slyšeli, ale pořádně nevíte, co to je?

Máte dojem, že vám právě uniká životní příležitost?

Toužíte zabezpečit vás a vaši rodinu?

Makáte jako šroubek, pracujete od rána do večera a své peníze odkládáte na spořící účet, kupujete podílové fondy, akcie, ale na vašem bankovním účtě je zatím spíš pusto prázdno. A možná vás to už trochu začíná štvát a říkáte si, jestli to investování má vůbec smysl...

Má. Jen vám zatím nikdo přesně neřekl, jak na to. Ze všech stran slyšíte, že „Bitcoin udělal za poslední roky zhodnocení přes 2000 %“, ale už vám někdy někdo dal kompletní know-how, srozumitelný návod, JAK začít investovat do Bitcoinu a kryptoměn?

Josef Hoang
Kryptoměnami posedlý investor s vášní pro osobní rozvoj. Vzdělávám lidi v kryptoměnách jednoduchým jazykem tak, aby i úplný začátečník chápal příležitost, která tu nyní je a dokázal na ní pěkně vydělat.

Online kurz CRYPTOMASTER 2.0.

— Neutrácej investuj 

 • Naučíte se ověřené principy, které potřebuje znát každý začátečník v kryptoměnách na celém světě.
 • Založíte si fungující kryptoměnovou pěněženku, díky které budete mít své peníze v bezpečí.
 • Získáte konkrétní návody, jak si založit účet na burze, srozumitelně a krok za krokem.
 • Pochopíte, jaký je rozdíl mezi krátkodobou spekulací a dlouhodobou investicí.
 • Ukážeme si tajné strategie nejúspěšnějších obchodníků s kryptoměnami.
 • Uděláme společně váš první nákup Bitcoinu a kryptoměn.
 • Získáte přístup do uzavřené aktivní členské skupiny na Facebooku, kde sdílíme naše postřehy a tipy na nákupy / prodeje.

Máte rádi čísla a konkrétní výsledky?

Díky těmto ověřeným principům a strategiím jsme dokázali (a vy můžete také):

 • zhodnotit svůj kapitál, který chcete vložit do kryptoměn o 882,43 %,
 • mít 68,6 % úspěšnost obchodu v klesajícím období a zhodnotit kapitál o 437,65 %,
 • mít 85% úspěšnost obchodů v rostoucím období 437,65 %,
 • pořádali jsme 8x seminář pro desítky lidí během roku 2018
 • udělat z investice deset tisíc korun - kapitál v hodnotě 882 243 Kč během pár měsíců.

Jak si vedou účastníci kurzu?

Burzy kryptoměn pro mne byla vždy španělská vesnice a myslel jsem si,že je to jen pro kravaťáky,ale díky Cryptomaster 2.0 kde je vše vysvětleno do detailu, už vím, že to tak není a že i obyčejný člověk se může pohybovat ve vysokých kruzích a plnit si své sny... Vřele doporučuji ...veliké díky Josef

Zdenek Ivanov⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
svářeč

Co se v kurzu naučíš?

Ukážeme si kompletní základy investování do kryptoměn, ale i pokročilejší strategie. Kurz obsahuje 34+ videí a probereme 6 klíčových témat:

Učíme se základy

Základní principy investování do kryptoměn. Co to vůbec Bitcoin je. Proč se vyplatí investovat právě teď.

Stavíme kvalitní zázemí

Zakládáme kryptoměnovou peněženku. Registrujeme se na ověřené burzy.

Ovládáme burzu

Nastavujeme nákupní příkazy. Učíme se zacházet s rizikem. Vysvětlíme si co je to stop loss a proč jej používáme.

Jdeme do AKCE!

Uděláme první úspěšných obchod. Ukážeme si, jak dělat průzkum trhu a vybrat kvalitní kryptoměnu.

Pilujeme strategii

Ukážeme si tajné strategie nejlepších obchodníků v kryptoměnách.

Inkasujeme zisky

Ukážeme si, jak efektivně měřit úspěšnost obchodů. Kde uchovávat své zisky a neplatit zbytečné poplatky za převody.

Čekají vás:

 • Srozumitelné postupy a návody, které pochopí skutečně každý.
 • Desítky ukázek, reálných příkladů a hromada inspirace.
 • Video návody a praktické úkoly, které ihned využijete přímo v praxi.

Všechno, co se v kurzu naučíte, také hned využijete nejen v investován do kryptoměn. 

Už 8 let jsem na mateřské a mám 4 krásné děti. Minulý rok jsem si uvědomila, že se do práce nechci vrátit, a tak jsem začala hledat příležitosti. Bohužel jsem nikdy neměla buňky na nějaký to podnikání. Hledala jsem něco, co bych mohla dělat z domova a dokázalo mě to uživit.

Pak jsem narazila na kryptoměny. V kurzu CryptoMaster20 jsem zažila svou první kryptoměnovou krizi a byla to opravdu jízda. Nyní už vím, co dělat, když Bitcoin padá a jak na tom můžu vydělat.

Věřím, že do dvou let mi kryptoměny pomohou splnit můj sen. Založit školku pro neočkované děti. CryptoMaster20 pomůže každému, kdo chce něco udělat a přestane se vymlouvat.

Markéta Grusová⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
máma na mateřské

Jak to bude probíhat

Kurz běží online, obsahuje 53+ videí a k jednotlivým lekcím máte okamžitý přístup. Ideální je, rozložit si informace do jednotlivých dní a vstřebávat je postupně, jak jsou v kurzu seřazeny za sebou. Ke každé lekci doporučuji čas od času se vrátit a osvěžit si dané informace.

Ke studiu si nepotřebujete rezervovat žádný konkrétní čas. Po otevření lekce už vám zůstane přístupná napořád, a můžete si ji projít a nastudovat, kdykoli se vám to hodí. Lekce jsou zpracované formou videa s desítkami konkrétních příkladů a odkazů, k některým lekcím je i stručný popis vedle videa. 

Video návody

Součástí každé lekce je konkrétní video návod krok za krokem. Video návod vám pomůže uvést všechno, co se v dané lekci naučíte, ihned do praxe. Je potřeba jednat a všechno hned zkoušet v praxi.

Bonusy

Každá část online kurzu obsahuje bonusy. V bonusech se můžete těšit na extra tipy a vychytávky, celé napěchované do krátkých výstižných videí.

Aktivní Facebook skupina

Po celou dobu vám bude k dispozici uzavřené diskusní a podpůrné fórum na Facebooku, kde můžete sdílet svoje tipy i výsledky, dávat si vzájemně zpětnou vazbu, ptát se a odpovídat na dotazy „spolužáků“, sbírat inspiraci, vyměňovat si názory a získávat motivaci do dalších investic.

Jak to vypadá uvnitř kurzu?

Podívejte se, jak to vypadá v členské sekci, ať víte, jestli se vám v kurzu bude líbit, a ať zkrátka nekupujete zajíce v pytli.

Pro větší náhled klikněte na obrázek nebo se podívejte na toto video.

Přesně tohle jsem potřeboval! O kryptoměny se zajímám již delší dobu, ale pořád jsem nevěděl, jak to vše funguje. Díky Pepovi a jeho kurzu CRYPTOMASTER 2.0. mi je vše jasnější. Dneska jsem udělal první Dlouhodobou Investici!!! Díky moc Pepo!

Jiří Nikl⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
manažer v hotelu Hilton UK

Pro koho je kurz vhodný?

CRYPTOMASTER20 nevznikl jako kurz pro profesionální tradery. Zato se báječně hodí pro:

 • začínající investory, kteří si chtějí zhodnotit svůj kapitál sami,
 • lidi, kteří hledají vzdělávací materiál v oblasti kryptoměn,
 • mamky a taťky, kteří chtějí zajistit svoji rodinu,
 • studenty, kteří si zatím nemůžou dovolit investovat velké částky,
 • všechny lidi, kteří se chtějí zlepšovat v investování. 🙂

Profesionální trader se z vás v kurzu nejspíš nestane. Ale osvojíte si praxí ověřené principy a strategie, a díky nim zvládnete investovat a inkasovat slušné sumy, které mohou být i pasivním příjmem.

Víte, jaká je největší výhoda online kurzu?

Můžete studovat, kdykoli se vám to hodí a kdekoli se vám zlíbí. Přístupy do členské sekce získáte napořád, a můžete si tak kurz kdykoli zopakovat, vracet se k jednotlivým lekcím a tématům a procházet si je klidně pořád dokolečka a kolikrát budete chtít.

Co na kurz říkají účastníci?

Pepí tenhle kurz je absolutně perfektní 🙂 Je to jako kdybys byl se mnou a vedl mne za ruku (sem klikni, tady si to nastav, takhle to udělej) Opravdu věřím v kryptoměny a jejich budoucnost a taky věřím, že díky nim zabezpečím svojí rodinku. Dííííky moc za tenhle kurz 🙂

Jana Houdková⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
konzultant Herz Ltd

Josefa jsem poznala poznala skrze jeho přednášky o uvědomění, když poprvé mluvil o kryptoměnách, řekla jsem si: „Zkusím vydělat peníze jinak než prací, nemám co ztratit.“

Já nejsem žádný trader, mám to jen uložené v peněžence a normálně pracuji. Občas na to kouknu a něco přikoupím.

Díky online kurzu CryptoMaster20 jsem poznala nové lidi a naučila se investovat jen to, o co se nebojím přijít a věřím, že do 3 let mi moje investice desetinásobně vrátí.

Tento kurz bych doporučila všem bez rozdílu.

Dana 58 let⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
zaměstnaná

Burzy kryptoměn pro mne byla vždy španělská vesnice a myslel jsem si,že je to jen pro kravaťáky,ale díky Cryptomaster 2.0 kde je vše vysvětleno do detailu, už vím, že to tak není a že i obyčejný člověk se může pohybovat ve vysokých kruzích a plnit si své sny... Vřele doporučuji ...veliké díky Josef

Zdenek Ivanov⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5
svářeč

Online kurz je právě otevřen

Pokud cítíte, že tohle je přesně to, co vám k chybí k začátku investování do kryptoměn a nádherným ziskům, nevymýšlejte žádné výmluvy, a prostě se přihlaste. Nebudete litovat, to vám slibuji.


Ale sliby-chyby, a proto vám nabízím i 14denní garanci spokojenosti. Když do 14 dnů od vstupu do kurzu zjistíte, že vám kurz nepřinesl žádné nové informace a že pro vás ani vaše investování nemá žádný přínos, napište mi, a já vám vrátím všechny peníze zpět.

Autor kurzu

Josef Hoang

Jsem kryptoměnami posedlý investor s vášní pro osobní rozvoj. Učím lidi jak vydělávat na kryptoměnách jednoduše a s klidem. Jako mentor a kouč osobního rozvoje spolupracuji na nejúspěšnějšími lidmi nejen v online světě. Jsem autor online tréninku RESTART 21, který již změnil život stovkám lidí.

Vrtají vám hlavou ještě nějaké otázky?

Má pro mě kurz smysl, i když ještě nemám stabilní příjem nebo mám málo peněz?

Pokud začínáte svou životní dránu nebo plánujete zabezpečit sebe s svoji rodinu, pak to určitě smysl má. Když budete hned od začátku znát všechny podstatné principy investování do kryptoměn ušetříte si do budoucna spoustu práce i promrhaných peněz, které byste později museli vydělat.

A co to vlastně je, ten Bitcoin a kryptoměny?

Bitcoin je první virtuální měna, která přinesla technologii Blockchain – tzn. přivádí revoluci do světa peněz. Je to vlastně platidlo budoucnosti, protože již dnes většina transakcí probíhá online srze převody nebo platby kartou. Kryptoměny jsou jednoduše budoucnost a vy nyní máte příležitost do nich investovat. Jaké by to bylo, kdybyste před lety nakoupili akcie společností Apple či Microsoft? Nenechte si ujet další vlak a vstupte do kurzu CryptoMaster20 nyní.

Jak získám přístupy do kurzu?

Po vytvoření objednávky dostanete e-mailem zálohovou fakturu. Po jejím zaplacení vám přijdou opět e-mailem přístupové údaje do členské sekce včetně odkazu na stránku, skrze kterou se po zadání údajů dostanete dovnitř.

Jak můžu za kurz zaplatit?

Zaplatit můžete bankovním převodem nebo kartou. Kartou je to nejlepší a nejrychlejší. Platbu běžným převodem spíš nedoporučuji, protože při platbě běžným převodem se může stát, že přístupy do kurzu získáte až v momentě, kdy už bude kurz pár dní rozjetý.

Je kurz vhodný i pro rodiče na mateřské?

Rozhodně. V kurzu sice nebudeme detailně rozebírat, jak napsat popisek ke zboží, ale všechny principy a postupy, o kterých bude řeč, platí jak pro podnikatele s online produkty, tak pro e-shopy, a ve svém podnikání se bez nich neobejdete.

Dá se obchodování s kryptoměnami opravdu naučit?

Obchodování je dovednost, která se dá naučit. Je to vlastně soubor pravidel a postupů, které je potřeba si osvojit, jestliže vaše investice opravdu mají růst. Nemusíte být žádný génius, statistik ani rozený matematik, stačí jen chuť učit se novým věcem a zlepšovat se.

Jsou jednotlivé lekce vázané na nějaký konkrétní čas? Musím být online vždy v určitou hodinu?

Vůbec ne. A to je na tom právě boží. 🙂 Lekce se vám zpřístupní okamžitě, ale kdy si ji nastudujete, to je jen a jen na vás. Pokud budete chtít držet tempo kurzu, doporučuji vyhradit si na studium každý den nějaký konkrétní čas. Ale stejně tak dobře si můžete jet ve zcela individuálním tempu, jaké vyhovuje právě vám, a studovat právě v takovou denní nebo noční dobu, kdy je to pro vás nejlepší.

Na jak dlouho budu mít přístupy do kurzu? Mají nějakou omezenou platnost?

Přístupy do kurzu máte napořád. K jednotlivým lekcím i bonusům se tak můžete kdykoli vracet, procházet si je opakovaně, v případě potřeby studium přerušit a vrátit se k němu třeba až za půl roku.

Bude kurz i za půl roku aktuální?

Rozhodně ano. Neustále přidáváme do členské sekce nové videa a návody, které potřebujete. Také pořádáme každý týden webinář, kde můžete pokládat své otázky a tak získat vždy aktuální odpověď.

Jak přesně funguje ta sleva 2 000 Kč?

Je to jednoduché. Úroveň STAR obvykle stojí 4 990 Kč, ale vy ji nyní získáte jen za 2 990 Kč! Získáte díky tomu 2 000 Kč, které můžete investovat do kryptoměn.

Jakékoliv dotazy pište na podpora@cryptomaster.cz