Vstup do online kurzu CryptoMaster2.0
Vyber si členství které ti nejlépe vyhovuje.

Star
Původní cena 4990 Kč / 195 Eur
2990 Kč / 117 Eur
jednorázově
Celý kurz CryptoMaster 2.0
30+ Videonávodů
5+ Bonusů
Doživotní přístup
Aktualizace zdarma
Uzavřená FB skupina

100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud do kurzu vstoupíš a zjistíš že to není pro tebe, tak ti do 14 dnů peníze vrátím a to bez zbytečných otázek.

Co o kurzu říkají jeho účastníci?

Pepí tenhle kurz je absolutně perfektní 🙂 Je to jako kdybys byl semnou a vedl mne za ruku (sem klikni, tady si to nastav, takhle to udělej..). Opravdu věřím v kryptoměny a jejich budoucnost a taky věřím že díky nim zabezpečím svojí rodinku. Dííííky moc za tenhle kurz 🙂

Jana Houdkovákonzultant Herz Ltd

Přesně tohle jsem potřeboval! O kryptoměny se zajímám již delší dobu, ale pořád jsem nevěděl jak to vše funguje, díky Pepovi a jeho kurzu CRYPTOMASTER 2.0. mi je vše jasnější. Dneska jsem udělal první Dlouhodobou Investici!!! Díky moc Pepo!

Jiří Niklmanažer v hotelu Hilton UK

Burzy kryptoměn pro mne byla vždy španělská vesnice a myslel jsem si,že je to jen pro kravaťáky,ale díky Cryptomaster 2.0 kde je vše vysvětleno do detailu, už vím, že to tak není a že i obyčejný člověk se může pohybovat ve vysokých kruzích a plnit si své sny... Vřele doporučuji ...veliké díky Josef

Zdenek Ivanovsvářeč

Nejčastější otázky

Jak velký kapitál musím mít jako začátečník?

Klidně můžete začít se 100 korunami. Některé coiny vyrostly 1000x (tisícenásobněkrát) za několik měsíců. Tedy kdybyste investovali 100 Kč na daný coin který zvýšil hodnotu 1000x, tak máte výdělek 100.000 Kč!

Nejsem moc technický tip, zvládnu to?

Pokud bych vám řekl, že pokud se to naučíte, tak si můžete zařídit finanční svobodu a vydělat tolik peněz kolik jen chcete.. Stálo by Vám zato se to vše naučit? Dle mého to zvládne každý, ale nejprve to musí člověk chtít.

Jak často se tomu musím věnovat? Mám děti a málo času.

Nemusíte se tomu věnovat celý den. Ze začátku doporučuji alespoň 30 min denně než vám to bude dávat smysl a založíte si vše potřebné. Pak už vám jen stačí investovat, klidně jen 100 Kč každý měsíc na doporučenou měnu, která bude dlouhodobě růst.

Nemám žádné zkušenosti s obchodování, zvládnu to?

Proto vznikl CRYPTOMASTER20. V kurzu se naučíte úplné základy, které potřebujete k nákupu-prodeji-dlouhodobému držení.