Největší krypto burza Binance investuje do platformy Esports chiliZ

Největší kryptoměnová burza Binance učinila investici do blockchainové platformy eSports chiliZ . Vyplývá to z tiskové zprávy zveřejněné 5.června

Podle oznámení je platforma eSports založená na Maltě, kde také samotná Binance působí a investuje. Je součástí Mediarex Group, globální sportovní a zábavní společnosti. Binance a chiliZ údajně spojují síly, aby poskytly sportovnímu průmyslu ekologický tokenový ekosystém pro tradiční sportovní týmy.

Podle tiskové zprávy chiliZ již získal 27 milionů dolarů prostřednictvím probíhajícího soukromého předprodeje. Společnost tvrdí, že investice společnosti Binance umožní sdílení technických znalostí, inovací a kreativity.

Generální ředitel společnosti Binance Changpeng Zhao, známý v kryptoměnové komunitě jako CZ, poznamenal, že chiliZ je kreativní způsob, jak přijmout blockchain technologii, která má za cíl propagovat hlavní adopci. CZ takto reagoval na slova generálního ředitele společnosti ChiliZ Alexandrea Dreyfuse, který o investici ze strany Binance hovořil s obrovským nadšením: “Děkuji za to, že nám Binance pomohla takovým způsobem! To je ten nejmenší způsob, jak můžeme vyjádřit náš vděk a obdiv.”

V březnu letošního roku Binance oznámila, že se přestěhuje na Maltu, přičemž CZ tvrdí, že země je velmi progresivní, pokud jde o kryptoměny a fintech.

Binance je v současné době největší kryptoměnovou burzou na světě, co se týče průměrného obchodovaného objemu za 24 hodin, momentálně je tato hodnota něco kolem 1,6 miliardy dolarů.

Minulý týden společnost Binance odhalila své plány na vytvoření fondu založeného na kryptoměnách ve výši 1 miliardy dolarů tím, že implementuje tokeny BNB (Binance coin) jako investiční nástroj v nových blockchainových projektech.

Komentáře

Komentářů

Komentáře