Směnárna Coinbase spouští kryptoměnu Basic Attention Token (BAT)

Jedna z největších světových směnáren pro kryptoměny Coinbase oznámila, že bude brzy možné obchodovat na platformě Coinbase Pro kryptoměnu Basic Attention Token (dále jen BAT).

BAT bude možné na Coinbase obchodovat ve chvíli, jakmile se vytvoří dostatečná likvidita této měny. V současné době je ale již možné provést deposit mincí na směnárnu. BAT prozatím není možné na Coinbase nakoupit, vzhledem k tomu, že ještě není spuštěné obchodování na této směnárně.

Obchodování BAT v páru s USD bude zřejmě povoleno ve většině jurisdikcí, kromě obyvatel New Yorku z důvodu regulací.

Pozitivní zprávy přinesly to, že cena BAT stoupla doslova během chvíle z 26 centů za token na 31,5 centu. V současné době je hodnota BAT kolem 31,6 centů a tržní kapitalizace tohoto altcoinu je více než 300 milionů dolarů. Spekuluje se nad tím, zda spuštění kryptoměny na Coinbase může mít za následek překonání ATH (all-time-high) tohoto tokenu.

BAT je poměrně mladá kryptoměna založená na bázi Etherea, která spatřila světlo kryptosvěta na konci května roku 2017 a to prostřednictvím ICO (Initial Coin Offering) projektu. Projekt vytvořil spoluzakladatel Firefoxu a Mozilly Brendan Eich.

A k čemu vlastně slouží BAT? Tento projekt je digitální reklamní platforma, která je postavena na blockchainu a integrovaná na webovém prohlížeči Brave, který své aktivní uživatele odměňuje právě BAT mincemi. BAT je možné také nakoupit na nejznámějších burzách jako je Binance, Bittrex a samozřejmě mnoha dalších.

Komentáře

Komentářů

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů